Оплата

Готівковий розрахунок

Ця форма оплати використовується за умови отримання картки безпосередньо у відділенні Банку. Вартість замовленої картки оплачується тільки в національній валюті.


Оплата банківською карткою

При оформленні заявки на сайті ви маєте можливість здійснити оплату за допомогою наявних платіжних карток Visa або Mastercard. У цьому випадку ви не оплачуєте жодних комісій!

Оплата за заявкою здійснюється через систему eCommerce Connect (компанія «Український процесинговий центр» – UPC), яка працює на основі технології 3-D Secure для повної безпеки платежів і захисту даних власників карток.

В основі програм Verified by Visa та Masterсard SecureCode — технологія 3-D Secure, яка гарантує покупцю і продавцю повну безпеку оплати покупок.

При оформленні заявки на сайті потрібно зробити вибір способу оплати. У графі «Оплата» обрати пункт «Оплата банківською карткою», після чого ви будете переадресовані на захищену сторінку системи, щоб ввести дані для оплати.


За умов успішної оплати інтернет-магазин оформляє замовлення, а покупець отримує про це підтвердження.


Доставка

Адресна доставка

Адресна доставка по Україні здійснюється безпосередньо співробітниками Банку.


Отримання картки у відділенні Банку

Ви можете отримати своє замовлення безпосередньо у відділеннях Банку. Про готовність замовлення на ваш номер мобільного телефону буде відправлено SMS-повідомлення.


Час і термін доставки

Доставка відбувається з 9:00 до 18:00 з понеділка до п’ятниці включно. Співробітник Банку обов'язково вам зателефонує, щоб погодити час і місце доставки. Замовлення може бути доставлене протягом трьох робочих днів після виготовлення картки. Термін доставки в деякі населені пункти може становити до 5 днів після виготовлення картки.


Вартість доставки

В інтернет-магазині bank.silpo.ua безкоштовна доставка по всій території України.


Обмін і повернення


Ви маєте право відмовитися від отримання замовлення, проінформувавши Банк за телефонами: 0 800 307 010 або +380 (44) 393 70 10. Якщо була проведена онлайн-оплата на сайті bank.silpo.ua, грошові кошти будуть повернені на картку протягом трьох робочих днів з моменту обробки Банком інформації про відмову.


Отримання замовлення

Обов’язковою умовою при отриманні замовлення є наявність паспорта та ідентифікаційного коду, а також їх чітких копій.